SP1 Aktualności Finał Szlachetnej Paczki czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Finał Szlachetnej Paczki

   
FINAŁ  SZLACHETNEJ  PACZKI


    Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy SZLACHETNA PACZKA. Ten rok był wyjątkowy, ponieważ przygotowywaliśmy paczkę dla ucznia naszej szkoły Krzysia i jego rodziny. Do zbiórki darów włączyła się cała społeczność szkolna: Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, rodzice i uczniowie. Finał akcji miał miejsce 13 grudnia. Zebrane dary zapakowaliśmy do 9 wielkich kartonów i przekazaliśmy rodzinie. Radość była wielka. Krzyś i jego najbliżsi otrzymali swoje wymarzone prezenty. Nie kryli wzruszenia. Dzięki zaangażowaniu wielu bezinteresownych ludzi przeżyją wyjątkowo radosne święta. Z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom!
Małgorzata Łukowska


fot. Małgorzata Łukowska
 
STOPKA