SP1 Aktualności Kiermasz świateczny! sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Kiermasz świateczny!

   11 grudnia 2014 r. odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny pn. „Integracyjne spotkanie wigilijne”.
   Korytarze JEDYNKI zapełniły się uśmiechniętymi i radosnymi Gośćmi – i o to właśnie chodziło! W holu szkoły można było kupić coś słodkiego lub ozdoby świąteczne, zaś na pierwszym piętrze odbyła się licytacja wspaniałych fantów.
   W sumie zebrano sześć tysięcy złotych, z tego 555 zł z licytacji trafi na konto Stowarzyszenia. Reszta pieniędzy należy do poszczególnych klas. Warto dodać, że spotkanie trwało tylko trzy godziny!
   Rodzice naszych uczniów, zachęceni sukcesem, myślą już o organizacji kiermaszu wielkanocnego. Przypominamy, zbieramy pieniądze na szafki dla dzieci. Tyle się słyszy o przeciążonych plecakach – owe szafki pomogą odciążyć tornistry. Razem możemy zdziałać bardzo wiele dla dobra szkoły, uczniów, a tym samym dla społeczności lokalnej.
   Dziękujemy rodzicom, uczniom i nauczycielom oraz miłym gościom za obecność, zaangażowanie, pomoc, życzliwość i tysiące uśmiechów!!!
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, one najlepiej oddadzą atmosferę panującą w szkole tego dnia.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA