SP1 Aktualności Sukces „Skrzatów” w IX Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sukces „Skrzatów” w IX Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych

   W dniu 16 grudnia 2014 r. w sali widowiskowej „Luna” Żarskiego Domu Kultury odbył się IX Przegląd Teatrów Profilaktycznych zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach. Celem przeglądu jest popularyzowanie wiedzy na temat sposobów zapobiegania zjawiskom agresji i przemocy, promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji, a także upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych.
W przeglądzie udział wzięło 14 grup teatralnych z żarskich szkół, w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.
   Wśród szkół podstawowych grupa teatralna z naszej szkoły „Skrzaty” zajęła II miejsce. Mali aktorzy (uczniowie klasy IE) zaprezentowali przedstawienie o tematyce antynikotynowej i antyalkoholowej pt. „Czerwony Kapturek inaczej”, które zostało bardzo ciepło przyjęte przez publiczność i jury. Serdecznie gratulujemy!
Małgorzata Łukowska


fot. Małgorzata Łukowska
 
STOPKA