SP1 Aktualności Warsztaty naukowe w świetlicy szkolnej poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Warsztaty naukowe w świetlicy szkolnej

   W ramach pracy świetlicy szkolnej odbyły się mini warsztaty naukowe.
   Uczniowie, korzystając z materiałów przygotowanych przez wychowawcę świetlicy, mgr Joannę Naumik, wykonały proste doświadczenia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się telefony wykonane z plastikowych kubeczków oraz sznurka. Dzieci dowiedziały się, na jakiej zasadzie przenoszone są dźwięki. Udało nam się także zamknąć trąbę powietrzną w słoiku ;-) a jeden z uczniów schował tam swoją buzię ;-) Hitem okazały się jednak własnoręcznie przygotowane kwiaty, które, położone na wodzie, wprost zakwitały przed dziećmi.
Joanna Naumik


fot. Joanna Naumik
 
STOPKA