SP1 Aktualności Udział zuchów z Gromady Zuchowej WIELCY BADACZE ŚWIATA w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP oraz w hufcowym biegu INO po Zielonym Lesie czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Udział zuchów z Gromady Zuchowej WIELCY BADACZE ŚWIATA w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP oraz w hufcowym biegu INO po Zielonym Lesie
 

   Zuchy z Gromady Zuchowej WIELCY BADACZE ŚWIATA wzięli 10.01.2015 r. w biegu po Zielonym Lesie. Było to tuż po wichurze, po której całe miasto nie miało prądu. Zuchy w deszczu, w błocie i z wiatrem na twarzy pokonywały trasę, zdobywając zdumiewająco wysoką ilość punktów i I miejsce wśród zuchów z całego hufca. 
   Następnego dnia miał miejsce ciąg dalszy zuchowych sukcesów. W czasie zbiórki pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrali w ciągu 3 godzin 663,01 zł, 3,56 euro i 5 jednostek w innej walucie
   Gratuluję zuchom wspaniałych wyników.
Z poważaniem 
Emilia Drgas


fot. Emilia Drgas
 
STOPKA