SP1 Aktualności Warsztaty z języka angielskiego z wolontariuszami z Indii i Meksyku w Gimnazjum nr 2 wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Warsztaty z języka angielskiego z wolontariuszami z Indii i Meksyku w Gimnazjum nr 2

   Nasi uczniowie mieli okazję kontaktu z żywym językiem angielskim. Było to coś więcej niż zwykłe warsztaty językowe. To były również przeżycia z kulturą i językiem poza salami lekcyjnymi. Uczniowie klas 4, 5 i 6 poznali kulturę i obyczaje z tak odległych zakątków świata jak Indie i Meksyk. O swoich krajach opowiadali: Ayushi Chandani z Indii i Daniel Torres z Meksyku. Nasi uczniowie mogli zadawać pytania dotyczące nieznanych zwyczajów, sposobów myślenia i wartości. Oprócz odkrywania innych kultur, uczniowie uczyli się w języku angielskim o zdrowym odżywianiu.
   Poniżej możecie zapoznać się z profilami gości z zagranicy oraz zdjęciami z warsztatów.
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego


fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA