SP1 Aktualności "Od młodości do dojrzałości" piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

"Od młodości do dojrzałości"

   W sobotę, 31.01.2015 r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w festynie "Od młodości do dojrzałości" z okazji jubileuszu 60-lecia Oddziału 1 w Żarach. Jego organizatorem był Oddział 1 Banku PKO BP w Żarach. Spotkanie miało miejsce w Gimnazjum nr 3 w Żarach.
   Podczas festynu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "60 lat PKO BP SA w Żarach". Pracę plastyczną przygotowała uczennica klasy 5b Martyna Komenda.
   W ramach festynu odbyły się konkurencje sportowe, w których brały udział reprezentacje szkół podstawowych. Uczniowie mieli możliwość zmierzenia się w konkurencjach, takich jak bieg samuraja czy przeciąganie liny. W trakcie trwania obchodów 60-lecia uczniowie brali również udział w konkursie edukacyjnym wiedzy o Banku oraz mieli możliwość obejrzenia pokazu karate, tańca sportowego i pokazu kick-boxingu z udziałem Mistrzów Świata i Europy.
Edyta Pawlus


fot. Edyta Pawlus
 
STOPKA