SP1 Aktualności Wspólne działania klas 1b i 1c sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wspólne działania klas 1b i 1c

   Klasy 1b i 1c oraz ich wychowawczynie, pp. Wioleta Bas i Halina Kulbida-Pietrzak, często organizują wspólne imprezy klasowe. Dzieci uczą się w ten sposób współpracy i szacunku do drugiego człowieka.
   Pierwszą wspólną inicjatywą były nieco inne mikołajki, inne, bo spędzone w Zielonej Górze w Teatrze Lubuskim. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Królowa Śniegu”. Po spektaklu uczniowie spotkali Świętego Mikołaja. Teatr to magiczne miejsce, wyczarowuje za pomocą wyobraźni i słów piękne światy.   Kolejnym ważnym wydarzeniem w życiu obu klas był udział w Powiatowym Konkursie Jasełek, który miał miejsce w sali widowiskowej „Luna”. Dzieci realizują siebie poprzez śpiew i grę aktorską.   Ostatnio zaś, w sobotę, 24 stycznia, 1b i 1c wystąpiły przed emerytami i rencistami z Żar, prezentując wcześniej przygotowane jasełka.
W. Bas i H. Kulbida-Pietrzak

 
STOPKA