SP1 Aktualności W szkolnym rytmie sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

W szkolnym rytmie

   Drodzy Czytelnicy „W szkolnym rytmie” Godzina mija za godziną, rok za rokiem, zmienia się przyroda, ludzie przychodzą i odchodzą. „W szkolnym rytmie” też czas na zmiany. Wasi wieloletni opiekunowie, pp. Tadeusz Kordylewski i Cezary Sułkowski oddają gazetkę pod opiekę nowemu nauczycielowi języka polskiego, p. Piotrowi Pałacowi.
   Sądzimy, i on i my, że ta zmiana będzie korzystna dla wszystkich, a zwłaszcza dla Was, uczniów SP nr 1 w Żarach, naszych wiernych czytelników. Jak co roku trzeba będzie wybrać nowych członków redakcji i zachęcić do współpracy tych, którzy lubią pisać, rysować, fotografować i mają na wszystko otwarte oczy i uszy oraz bystre i wrażliwe umysły i szybki refleks. To są bowiem cechy niezbędne w pracy dziennikarskiej. To Wy, Drodzy Czytelnicy współtworzycie „W szkolnym rytmie”! A więc do dzieła. Zapraszamy do współpracy i pierwszaków, i starszych ich kolegów z pozostałych klas. Być może nowy opiekun z nową redakcją wprowadzi nowe interesujące zmiany, które spowodują, że nasza gazetka będzie jeszcze bardziej Wam bliska.
   Już jesień roku szkolnego 2009/2010. „W szkolnym rytmie” czas wydać. Jest przecież o czym pisać. Pomagać Wam będą nauczyciele, wychowawcy, dyrekcja i starzy opiekunowie, którzy tymczasem zajmować się będą rozwijaniem i uatrakcyjnianiem, i „ożywianiem” naszej strony internetowej (www.sp1.zary.pl). Wierzymy głęboko, że nasze działania będą skuteczne, a Wy nam pomożecie.
Z pozdrowieniami
Tadeusz Kordylewski i Cezary Sułkowski
 
STOPKA