SP1 Aktualności Nasza maskotka w Chorwacji czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Nasza maskotka w Chorwacji

   W ramach projektu międzynarodowego „Show me your world – Mascots trip” wymieniamy się maskotkami z innymi europejskimi krajami. Jako naszą maskotkę wysłaliśmy Żarusia, który już pod koniec września rozpoczął swoją podróż. Stworzyliśmy paszport i dziennik podróży, który będzie służył jako dowód jego wycieczki po Europie. Obecnie nasza maskotka jest w Chorwacji. Otrzymaliśmy relację z jego wizyty. W swojej walizce Żaruś miał prezenty dla kolegów z zagranicy – małą maskotkę Żarusia i rysunki uczniów z klasy 2A i 2C. Dzieci z Chorwacji bardzo ucieszyły się z prezentów. Czytali także informacje o Żarach i naszej szkole, które wysłaliśmy razem z maskotką. Zapraszam do obejrzenia otrzymanego z Chorwacji filmu i zdjęć z Żarusiem. Możecie spróbować także poznać lepiej drużynę z Chorwacji, rozwiązując ich grę (Każdy obrazek reprezentuje literę alfabetu, na którą zaczyna się słowo. Po odgadnięciu literek utworzycie imiona dzieci). Nasza gra jest na stronie projektu: 


Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego

Relacja z wizyty Żarusia w Chorwacji:

 
 

Gra uczniów z Chorwacji - „Jak mamy na imię?”

 


Fotorelacja

 
STOPKA