SP1 Aktualności Występ naszych szachistów na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2014/2015 sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Występ naszych szachistów na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2014/2015

   W dniu 6 lutego 2015 w Szkole Podstawowej nr 3 w Żarach rozegrane zostały zawody szachowe w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży 2014/2015. W rozgrywkach brały udział drużyny reprezentujące szkoły średnie, gimnazja i szkoły podstawowe z terenu powiatu żarskiego. Nasi zawodnicy w regulaminowym składzie drużyny: 3 chłopców i 1 dziewczynka dzielnie rozgrywali każdą partię. Jako poszczególni zawodnicy z pewnością ulepszyli - dzięki temu, że grali z różnymi przeciwnikami - swoją umiejętność gry. Jako drużyna - godnie zaprezentowali SP nr 1 na tych zawodach.

   Dodatkowym powodem do zadowolenia jest fakt, że w drużynach szkół średnich i gimnazjów można było doliczyć się aż 6 szachistów - absolwentów naszej szkoły.
Andrzej Woźniak


fot. Andrzej Woźniak
 
STOPKA