SP1 Aktualności Konkurs sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

KonkursUczennice: Karolina Białek z kl. I g, Klaudia Kukuła z kl. I f oraz Martyna Góra z kl. III b wzięły udział w:
  • XIX Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie… i inne polskie łamańce językowe”

   Celem konkursu było: rozbudzanie twórczości plastycznej i językowej dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, inspiracja do zabawy słowem, rozwijanie własnej wyobraźni i oryginalności pomysłów oraz ćwiczenie sprawności językowej i manualnej. W konkursie wzięły udział dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Na konkurs wpłynęło ponad 4500 prac, które były wykonane różnymi technikami, ciekawie i pomysłowo. Za udział w konkursie dzieci otrzymały dyplomy i niespodzianki.
Jolanta Koch


fot. Jolanta Koch
 
STOPKA