SP1 Aktualności Z wizytą w Chatce Puchatka czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Z wizytą w Chatce Puchatka
 

   Uczniowie klasy 2d po opracowaniu lektury „Kubuś Puchatek” wybrali się w odwiedziny do Niepublicznego Przedszkola „Chatka Puchatka”. Przynieśli dla młodszych kolegów plakaty przedstawiające Kubusia i jego przyjaciół oraz własnoręcznie wykonane misie. Dzieci poczęstowały naszych uczniów małym co nieco, czyli miodkiem. Następnie oprowadzili ich po przedszkolu, które było bardzo kolorowe i wesołe. Uczniowie uczestniczyli w lekcji języka niemieckiego i angielskiego, obserwowali też zajęcia plastyczne. Zachwyceni wystrojem sal oraz miłą atmosferą panującą w przedszkolu powrócili do szkoły. 
   Maluchy zostały zaproszone na Festiwal Bajek, który odbędzie się podczas Dnia Otwartego Szkoły.
Krystyna Rewaj


fot. Krystyna Rewaj
 
STOPKA