SP1 Aktualności Lekcja otwarta w klasie 2a czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Lekcja otwarta w klasie 2a
 
   W piątek, 6 marca, w klasie 2a odbyła się lekcja otwarta, w czasie której dzieci, podzielone na 6 grup, robiły Marzannę. Zaangażowanie uczniów było bardzo duże. Grupy prześcigały się w pomysłach na najpiękniejszą kukłę. Lekcja ta odbyła się w porozumieniu z filią Biblioteki Miejskiej, która ogłosiła konkurs i zaprosiła do niego dzieci z klasy 2a. Niedługo w filii tejże biblioteki odbędzie się uroczystość nagrodzenia najciekawszych prac. Dzieciom najbardziej podobały się Marzanny wykonane przez Szymona W., Dawida N. i Mateusza P., a także przez grupę Zuzi D., Oliwii C., Asi J. i Karoliny P. 
Wychowawca: Ewa Siatkowskafot. Ewa Siatkowska


Ranking szkół podstawowych

 
 
STOPKA