SP1 Aktualności „Z ekologią na Ty” - spotkanie z przedszkolakami w bibliotece szkolnej czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Z ekologią na Ty” - spotkanie z przedszkolakami w bibliotece szkolnej

   Dnia 10 marca 2015 r. bibliotekę odwiedziły przedszkolaki, które uczestniczyły w zajęciach propagujących ekologię, dbałość o środowisko i zdrowy styl życia. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania o Krzysiu psotniku, czytały hasła proekologiczne, oglądały książki, uczestniczyły w zabawie czytelniczej i doświadczeniach przyrodniczych, które pozwoliły wyjaśnić dzieciom, czym jest recykling. Rozmawiały przez telefony wykonane z plastikowych kubków, obserwowały tornado zamknięte w słoiku i kwiaty kwitnące na wodzie na ich oczach.
   Na zakończenie dzieci podpisały Umowę Małych Przyjaciół Przyrody, zobowiązując się do przestrzegania zasad ochrony środowiska. Otrzymały również plakietki „Jestem przyjacielem przyrody”.
   Uśmiechnięte, pożegnały panie i bibliotekę, pozostawiając na pamiątkę czerwone serduszka. Dziękujemy!
Jolanta Koch i Joanna Naumik


fot. Jolanta Koch i Joanna Naumik
 
STOPKA