SP1 Aktualności Ogólnopolskie konkursy z języka angielskiego w naszej szkole sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ogólnopolskie konkursy z języka angielskiego w naszej szkole

   Chętni uczniowie klas drugich i czwartych wzięli udział w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego: Zuch i Galileo. Ideą konkursów jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej i słownikowej. Dzięki konkursom uczniowie utrwalają i poszerzają swoją wiedzę, a wyniki pomagają porównać swoje umiejętności w skali ogólnopolskiej. Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki!
Izabela Mielniczek


fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA