SP1 Aktualności Przyjaciele Bałtyku sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Przyjaciele Bałtyku

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach w ubiegłym roku szkolnym otrzymała Certyfikat „Przyjaciele Bałtyku”. Jesteśmy w sieci szkół „Fundacja Nasza Ziemia”. W związku ze Światowym Dniem Wody, który przypada 22 marca, przypomnieliśmy wszystkim uczniom naszej szkoły, jak ważną rolę w naszym życiu pełni woda. Zrobiliśmy również pamiątkowe zdjęcia. Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach „Przyjacielem Bałtyku”.
Wicedyrektor Szkoły
Honorata Kryszewska


fot. Honorata Kryszewska


Bezpieczna Szkoła

alt
16 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbędzie się Ogólnopolski Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i zdrowiu „Bezpieczna szkoła”. Konkurs odbywać się będzie na dwóch poziomach: kl. III-IV i kl. V-VI.

Koordynatorem konkursu jest p. Małgorzata Rupala – psycholog szkolny.
 
STOPKA