SP1 Aktualności VI Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

VI Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej

   Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Lubuskim Konkursie Grafiki Komputerowej dla uczniów szkół podstawowych pt.: „Logo Konkursu BRD – W Europie jeździmy bezpiecznie”.  Ich zadaniem było wykonanie logo w dowolnym programie graficznym bez użycia klipartów, animacji czy innych gotowych grafik. Komisja Konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele organizatorów, oceniali prace biorąc głównie pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, oryginalność ujęcia tematu, walory artystyczne pracy oraz estetykę wykonania.
   Uczeń naszej szkoły - Jan Kuźniar z klasy 6b znalazł się w gronie 10 nagrodzonych uczniów i został laureatem. 27 marca w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Autorzy prac otrzymali pamiątkowe dyplomy, tablety i kamizelki odblaskowe. Nagrody wręczyli: pani dyrektor „Domu Harcerza” Dorota Polaczek, dyr. WORD pan Rafał Gajewski oraz prezes Stowarzyszenia na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży pan Marek Pasek. Uczestnicy spotkania mieli również okazję zwiedzić ośrodek egzaminacyjny WORD-u.
Cezary Sułkowskii
Galeria prac uczniów SP1 Żary
Prace laureatów


Fotorelacja
z wręczania nagród
 
STOPKA