SP1 Aktualności Lekcje z udziałem przedszkolaków czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Lekcje z udziałem przedszkolaków

   Dnia 26 marca 2015 roku naszą szkołę odwiedziło Przedszkole „Ence Pence”. Była to lekcja matematyki, którą przygotowała wychowawczyni klasy 1a p. Monika Majerska. Uczniowie klasy pierwszej wraz z przedszkolakami dodawały i odejmowały do 10, wspólnie rozwiązywali zadania matematyczne.
   Zabawy matematyczne były ciekawym sposobem na utrwalenie wiedzy i umiejętności wszystkich uczestniczących w lekcji.
   Dziękuję pani Ewie Laskowskiej i jej przedszkolakom za wspaniałą, wspólną zabawę. Pani Monice Majerskiej za przeprowadzenie ciekawej lekcji.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

   Serdecznie dziękujemy pani V-ce dyr. Honoracie Kryszewskiej za umożliwienie nam zwiedzenia szkoły, jak również uczestniczenie w prawdziwej lekcji matematyki. To ogromne przeżycie pozostanie nam na długo w pamięci, a koledzy z ławki byli bardzo opiekuńczy i sympatyczni.
Leśne Duszki i Ewa Laskowska


fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA