SP1 Aktualności Wizyta przedszkolaków piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wizyta przedszkolaków

   Do Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach 27 marca 2015r. zawitały sześciolatki z PP nr 7. Uczestniczyły w zajęciach edukacji: polonistycznej, przyrodniczej, plastyczno- technicznej, wychowania fizycznego i języka angielskiego. Uczniowie i przedszkolaki wspólnie rozwiązywali zadania, malowali i pokonywali tor przeszkód w sali gimnastycznej. Zajęcia były udane, o czym świadczą te piękne zdjęcia.
   Dziękuję pani Dyrektor Beacie Raczkowskiej i nauczycielom przedszkola. Dziękuję wychowawcom klas pierwszych: p. K. Ardelli, p. H. Kulbidzie-Pietrzak, p. W. Mutwil, p. M. Łukowskiej i p. K. Wojtiuk.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska


fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA