SP1 Aktualności Życzenia świąteczne po angielsku poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Życzenia świąteczne po angielsku

   Zbliża się Wielkanoc i jak co roku uczniowie naszej szkoły przygotowują kartki świąteczne z życzeniami po angielsku i po polsku. Własnoręcznie zrobione kartki wysyłamy do kolegów z zagranicy w ramach projektów współpracy międzynarodowej programu eTwinning. W tym roku wymienimy się kartkami ze szkołami z Francji, Grecji i Czech. Każdy uczeń otrzyma życzenia od uczniów z innych krajów. Nasze kartki zostały już wysłane.
   Z niecierpliwością czekamy na zaadresowane do nas.
Izabela Mielniczek

Klasy czwarte piszą życzenia po angielsku:
fot. Izabela MielniczekNasze kartki:

fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA