SP1 Aktualności Lekcja otwarta języka angielskiego w klasie 1a sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Lekcja otwarta języka angielskiego w klasie 1a
   31 marca w klasie 1a odbyła się lekcja otwarta języka angielskiego z udziałem rodzin dzieci. Tematem zajęć była Wielkanoc. Podczas wspólnej zabawy uczniowie poznawali słownictwo dotyczące świąt, nauczyli się piosenki i ćwiczyli poznane dialogi. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały również piękne, kolorowe kartki świąteczne z życzeniami w języku angielskim. Rodzina aktywnie brała udział w lekcji, pomagając uczniom w części plastycznej. Życzenia wysłaliśmy do uczniów z Grecji w ramach współpracy międzynarodowej. Nasi pierwszoklasiści zatrzymają kartki świąteczne otrzymane od kolegów z zagranicy na pamiątkę.
   Serdecznie dziękuję gościom za liczne przybycie i pomoc dzieciom.
   Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Izabela Mielniczek


fot. Monika Majerska
 
STOPKA