SP1 Aktualności Dzień Otwarty Szkoły piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzień Otwarty Szkoły

   Dnia 14 kwietnia 2015 roku Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach zorganizowała Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Spotkanie rozpoczęło się występami uczniów klas młodszych, którzy zaprezentowali spektakl o wiośnie. Następnie dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem tablic interaktywnych, pomocy dydaktycznych, wykonywały doświadczenia przyrodnicze, brały udział w ćwiczeniach udzielania pierwszej pomocy i nauki języka obcego. Atrakcją były zajęcia plastyczne i sportowe, dzieci malowały, wycinały, ozdabiały wiosenne kwiaty oraz wykonywały ćwiczenia z wykorzystaniem „Radosnej szkoły”. Rodzice mogli zasięgnąć informacji u pedagoga, psychologa i logopedy w sprawie dojrzałości szkolnej i przygotowania dziecka do podjęcia nauki w szkole.
   Oferta przygotowanych przez nauczycieli zajęć cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i ich rodziców oraz uczniów.
   Dziękuję Nauczycielom za przygotowanie i przeprowadzenie ciekawych zajęć.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

FOTORELACJA

fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA