SP1 Aktualności Wojewódzki finał XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wojewódzki finał XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

   W dniach 8-9 kwietnia w Kostrzynie nad Odrą odbył się wojewódzki finał XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym brało udział łącznie 77 zespołów z całego województwa, co daje ok. 800 zawodników w trzech kategoriach wiekowych U8, U10, U12 dziewcząt i chłopców. Wśród tej ogromnej liczby zawodników znaleźli się również uczniowie SP 1 z Żar, którzy na co dzień reprezentują UKS „Promień” Żary, wśród nich między innymi Michał Makowski, Julian Olejnik, Dawid Nowek (kat. U8).
Piotr Makowski

fot. Piotr Makowski
 
STOPKA