SP1 Aktualności Tydzień Ekologiczny w świetlicy szkolnej czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Tydzień Ekologiczny w świetlicy szkolnej

   W Tygodniu Ekologicznym w świetlicy szkolnej promowano postawy proekologiczne. Dzieci były zachęcane do aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania się. W ramach zajęć świetlicy poprowadzone zostały warsztaty oraz konkurs dotyczący segregowania odpadów. Uczniowie klas młodszych aktywnie brali w nich udział, odpowiadając na trudne pytania prowadzącej :-) Podsumowaniem zajęć były kolorowanki o tematyce związanej z ochroną środowiska przyrodniczego.
   Uczestnicy zostali docenieni pochwałami w dzienniku elektronicznym.
   Nasze zmagania zostały uwiecznione na poniższych fotografiach :-)
Joanna Naumik

fot. Joanna Naumik
 
STOPKA