SP1 Aktualności Festiwal Bajek czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Festiwal Bajek

   22 kwietnia 2015 r. odbył się w naszej szkole Festiwal Bajek pod hasłem „ Z przyrodą za pan brat”. Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie klas drugich zaprezentowali się w wybranych przez siebie bajkach. Druga część polegała na odpowiadaniu na pytania związane z treścią obejrzanych przedstawień. Uczniowie dowiedzieli się, jak dbać o przyrodę oraz przypomnieli sobie, jakich zachowań trzeba się wystrzegać, aby nie niszczyć środowiska naturalnego. Przedstawienia oceniono i przyznano nagrody uczestnikom.
   Spotkanie wywołało wiele emocji i dostarczyło jego uczestnikom miłych wrażeń. Wszyscy dobrze się bawili.
Wiesława Półtorak

fot. Ewa Siatkowska i Cezary Sułkowski
 
STOPKA