SP1 Aktualności 22 maja nasi uczniowie wzięli udział w Finale Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

22 maja nasi uczniowie wzięli udział w Finale Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

   Oto nasi finaliści:

Magdalena Dawczyk z klasy 3
Piotr Stankiewicz z klasy 3
Anna Drapała z klasy 4
Kinga Dowjat z klasy 5


   W podróży do Poznania towarzyszyły im p. Edyta Talarowska i p. Wioletta Stankiewicz. Konkurs odbywał się w jednym z budynków Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Zadaniem finalistów było napisać opowiadanie do bardzo trudnej historyjki obrazkowej. Jednak, jak widać na fotografiach, wszyscy wychodzili po napisaniu prac uśmiechnięci. W nagrodę był spacer po Poznaniu. Dzieci zobaczyły też poznańskie koziołki, Wy też możecie je znaleźć na jednym ze zdjęć.
   Trzymamy kciuki za naszych finalistów!
   Wyniki konkursu już 2 czerwca.
Edyta Talarowska


fot. Edyta Talarowska
 
STOPKA