SP1 Aktualności Spektakl pt. "Mniam mniam" - teatru profilaktycznego Grupa T z Torunia piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Spektakl pt. "Mniam mniam" - teatru profilaktycznego Grupa T z Torunia

   29.05.2015 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyły się spektakle profilaktyczne teatru „Grupa T” z Torunia zatytułowane: „Mniam, mniam”. Spektakl oglądali wszyscy uczniowie klas I-VI. Dzieci były zafascynowane kolorowymi kostiumami aktorów, żywymi dialogami oraz oddziałującymi na wyobraźnię utworami muzycznymi. Niektórzy uczniowie mieli możliwość czynnie uczestniczyć w przedstawieniu. Dzieci zapoznały się ze skutkami nieodpowiedniego odżywiania i dały się przekonać, o czym świadczyły przyśpiewki podczas przerw wykorzystanego w spektaklu peanu na cześć warzyw, że słodycze to nie wszystko.

   To artystyczne wydarzenie mogło być zrealizowane dzięki otrzymaniu przez szkołę środków z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach.
Aneta Kochanowicz

fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA