SP1 Aktualności Konkurs „Bezpieczna Szkoła” piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs „Bezpieczna Szkoła”

   16 kwietnia w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs pod nazwą „Bezpieczna Szkoła”. Zakres tematyczny obejmował wiedzę o bezpieczeństwie i zdrowym trybie życia. Wzięło w nim udział 39 uczniów z klas 3-6, zaś w Polsce 3234 dzieci.
   Uczniowie SP 1 popisali się wiedzą, ponieważ zdobyliśmy 13. miejsce w zestawieniu ogólnopolskim i aż 2. miejsce w województwie lubuskim! Najwyższy wynik z całej szkoły uzyskał Sebastian Adryańczyk – uczeń klasy 4a – otrzymał 42 pkt. i tym samym zajął 19. miejsce w całej Polsce.

   Poniżej podaję kolejne osoby z najwyższą punktacją w szkole:

2. Marcin Szymański – kl. 4c – 40 pkt., 21. miejsce w Polsce
3. Paweł Grześkowiak – kl.3c – 37 pkt., 24. miejsce w Polsce
4. Nikodem Michalczewski – kl.3a – 36 pkt., 25. miejsce w Polsce
5. Aleksandra Urban – kl.5a; Iga Ognik – 3a; Bartosz Owczarek – kl.4a – 34 pkt., 27. miejsce w Polsce

   Uczestnikom serdecznie gratuluję wiedzy i wyników!
Szkolny koordynator konkursu
Małgorzata Rupala

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA