SP1 Nasze osiągnięcia piątek, 18 czerwca 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Rok szkolny 2009 - 2010

Uczniowie wzorowi w klasach I-III
I semestr roku szk. 2009/2010

Klasa I a
  1. Bernat Amelia
  2. Ćwiertnia Kacper
  3. Góra Jakub
  4. Majsnerowska Amanda
  5. Miszkiel Emilia
Klasa I b
  1. Żelazek Emilia
  2. Kuźniar Jan
Klasa I c
  1. Dudkiewicz Alicja
  2. Mazurek Klaudia
  3. Broński Kacper
  4. Wierzba Aleksander
Klasa II a
  1. Flis Kamila
  2. Gryglewicz Weronika
  3. Kłobuk Kinga
  4. Kopczyński Patryk
  5. Krawiec Agata
  6. Matuszewska Zuzanna
  7. Stelmach Paulina
  8. Stankiewicz Dominika
  9. Wroczyńska Milena
Klasa II b
  1. Bojakowski Piotr
  2. Karpińska wiktoria
  3. Krawczyk Zuzanna
  4. Marek Michał
  5. Ratman Filip
  6. Wołoszyn Aleksandra
Klasa II c
  1. Antoniewicz Daria
  2. Gólska Oliwia
  3. Gruchot Jakub
  4. Pawłow Adam
  5. Sinkiewicz Aleksandra
  6. Świątkiewicz Wiktoria
  7. Kłosek Kinga
Klasa III a
  1. Jabłońska Weronika
  2. Jastrzębska Martyna
  3. Lewandowska Iwona
  4. Szybisty Maciej
  5. Burzyńska Agata
Klasa III b
  1. Najdek Tomasz
  2. Jakowicka Maja
  3. Rutkowska Julia
  4. Januszewicz Szymon
  5. Tomaszewski Dawid
Klasa III c
  1. Koszykowski Kamil
  2. Kondracka Julia
  3. Rybnik Marcin
  4. Kasprowicz Kacper
  5. Wyszyńska Gabriela
  6. Zychla Aleksandra
  7. Bąk Natalia
  8. Kadziewicz Hubert
Klasa III d
  1. Kmiecik Julia
  2. Romaniuk Kornelia
  3. Stankiewicz Angelika
  4. Śmiłowska Alicja


Uczniowie wzorowi w klasach I-III
II semestr roku szk. 2009/2010

Klasa I a
  1. Baranowski Jakub
  2. Bernat Amelia
  3. Ćwiertnia Kacper
  4. Majsnerowska Amanda
  5. Miszkiel Emilia
  6. Moliński Szymon
  7. Góra Jakub
  8. Śmiłowska Jagna
  9. Peszek Paulina
  10. Bieńkowska Małgorzata
Klasa I b
  1. Żelazek Emilia
  2. Chądzyńska Paulina
  3. Kuźniar Jan
  4. Demidowicz Aleksandra
  5. Jung Grzegorz
  6. Styś Hanna
  7. Pawłow Nina
  8. Kapuścińska Alicja
  9. Klimek Eryk
 
Klasa I c
  1. Dudkiewicz Alicja
  2. Mazurek Klaudia
  3. Wierzba Aleksander
  4. Zbroński Kacper
Klasa II a
  1. Flis Kamila
  2. Gryglewicz Weronika
  3. Kłobuk Natalia
  4. Krawiec Agata
  5. Matuszewska Zuzanna
  6. Stankiewicz Dominika
  7. Stelmach Paulina
  8. Wroczyńska Milena
Klasa II b
  1. Bojakowski Piotr
  2. Karpińska Wiktoria
  3. Krawczyk Zuzanna
  4. Marek Michał
  5. Ratman Filip
  6. Salamon Ignacy
  7. Wołoszym Aleksandra
  8. Wojtysiak Daria
Klasa II c
  1. Gólska Oliwia
  2. Sinkiewicz Aleksandra
  3. Pawłow Adam
  4. Gruchot Jakub
  5. Antonkiewicz Daria
  6. Ryczkowska Julia
  7. Świdkiewicz Marta
  8. Bernagiewicz Grzegorz
  9. Świątkiewicz Wiktoria
Klasa III a
  1. Burzyńska Agata
  2. Jabłońska Weronika
  3. Jastrzębska Martyna
  4. Lewandowska Iwona
  5. Szybisty Maciej

Klasa III b
  1. Najdek Tomasz
  2. Jakowicka Maja
  3. Rutkowska Julia
  4. Januszewicz Szymon
  5. Stodulski Michał
Klasa III c
  1. Bąk Natalia
  2. Chudziak Patryk
  3. Kadziewicz Hubert
  4. Kasprowicz Kacper
  5. Kondracka Julia
  6. Koszykowski Kamil
  7. Rybnik Marcin
  8. Wyszyńska Gabriela
  9. Zychla Aleksandra
Klasa III d
  1. Kmiecik Julia
  2. Pawiński Piotr
  3. Romaniuk Kornelia
  4. Salawa Ewelina
  5. Stankiewicz Angelika
  6. Owad Maria

Uczniowie wzorowi w klasach IV-VI
II semestr roku szk. 2009/2010


Klasa 4a

Martyna Wójtowicz - 5,25 - wzorowe
Karolina Matuszewska - 4,92 - bardzo dobre
Aleksandra Kadarowska - 4,83 - wzorowe
Klasa 4b

Adrianna Kopeć - 5,41- wzorowe
Kinga Wąsowicz -5,33 - wzorowe
Natalia Jasińska - 5,33 - wzorowe
Martyna Żywica - 5,16 - wzorowe
Oliwią Klauzińska - 4,83 - wzorowe
Kamil Wrona - 4,8 - bardzo dobre
Klasa 4c

Izabela Kasprolewicz - 5,41 - wzorowe
Klaudia Strochalska - 5,33 - wzorowe
Aleksandra Cejko - 5,16 - wzorowe
Kinga Kłobut - 5,16 - wzorowe
Aleksander Czajka - 5,08 - wzorowe
Aleksandra Jarosz - 5,08 - wzorowe
Anna Widło - 5,0 - wzorowe
Martyna Kunysz - 4,83 - wzorowe
Klasa 4d

Michał Olechno - 5,17 - wzorowe
Agata Homik - 5,08 - wzorowe
Klaudia Olbryś- 5,08 - wzorowe
Aleksandra Onuchowska - 5,08 - wzorowe
Mirella Zembik - 5,08 - wzorowe
Klaudia Chmielewska - 5,0 - wzorowe
Patryk Makohonik - 4,92 - bardzo dobre
Klasa 5a

Mateusz Kopeć - 5,17, wzorowe
Grzegorz Pyrkowski - 5,17 - wzorowe
Magdalena Sulińska - 5,17 - wzorowe
Joanna Góral - 5,08 - wzorowe
Sonia Jeleń - 5,08 - wzorowe
Daria Borejszo - 4,92 - bardzo dobre
Paweł Cudyk - 4,83 - bardzo dobre
Kacper Dąbrowski - 4,75 - bardzo dobre
Oskar Głębocki - 4.75 - wzorowe
Klasa 5b

Damian Marchewka - 5,91 - wzorowe
Damian Stankiewicz - 5,5 - wzorowe
Klaudia Kubala - 5,42 - wzorowe
Julia Lewandowska - 5,08 - wzorowe
Julita Femlak - 5,08 - wzorowe
Daria Wróblewska - 4,91 - wzorowe
Klasa 5c

Paula Robińska - 5,75 - wzorowe
Klaudia Chytryk - 5,5 - wzorowe
Patrycja Sobków - 5,25 - wzorowe
Ula Zielonka - 5,25 - wzorowe
Kamil Dowjat - 5,0 - wzorowe
Natalia Gut - 4,83 - bardzo dobre
Paulina Kaczor - 4,83 - bardzo dobre
Adam Superson - 4,75 - bardzo dobre
Wiktoria Tymińska - 4,75 - wzorowe
 


Klasa 6a

Kinga Półtorak - 5,25 - wzorowe
Paulina Chołowienko - 5,2 - wzorowe
Olgierd Talarowski - 4,75 - bardzo dobre
Małgorzata Ratman - 4,75 - wzorowe

Klasa 6b

Klaudia Szwec - 5,0 - wzorowe
Natalia Śmiłowska - 5,0 - wzorowe
Zuzanna Pawelec - 4,8 - wzorowe

Klasa 6c

Aleksandra Siemaszko - 5,4 - wzorowe
Aleksandra Wicijewska - 5,3 - wzorowe
Ewa Chylarecka - 5,0 - wzorowe
Fryderyk Fogel - 4,9 - wzorowe
Karolina Wąsowicz - 4,8 - wzorowe

Klasa 6d

Anna Rałowiec - 5,45 - wzorowe
Jonatan Rybaczek - 5,41 - wzorowe
Paulina Ludvicek - 5,1 - bardzo dobre
Aleksandra Marek - 5,0 - wzorowe
Izabela Pawelec - 4,75 - wzorowe
Patrycja Piotrowicz - 4, 75 - bardzo dobre

Klasa 6e

Aleksandra Bryjak - 5,3 - bardzo dobre
Kamila Jasińska - 5,0 - wzorowe
Klaudia Bernat - 4,75 - bardzo dobre
Karolina Ludwiniak - 4,75 - bardzo dobre
 
 
 
STOPKA