SP1 Wydarzenia piątek, 18 czerwca 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzień Otwarty Szkoły 2013

   W sobotę, 12 stycznia 2013 r. drzwi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach stały otworem dla tych wszystkich, którzy chcieli z bliska przyjrzeć się pracy nauczycieli i uczniów. Szkoła to na co dzień nie tylko obowiązki, sprawdziany, kartkówki, zadania, ale i… zabawa, uśmiechy, wzajemny szacunek i zaufanie. Każdy, kto zawitał w nasze progi mógł na własne oczy przekonać się, iż „Jedynka” to miejsce przyjazne dzieciom, niejako drugi dom.

   Nauczyciele przygotowali dla swoich podopiecznych ciekawe gry, zabawy i konkursy. Zmagania trwały od godziny 9 do 12. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, niezbitych dowodów na to, iż można tak zorganizować czas, by nikt się nie nudził, by to, co przyjemne, połączyć z tym, co pożyteczne. I nic w tym nie może przeszkodzić, nawet gęsto padający śnieg.
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski
 
STOPKA