SP1 Wydarzenia czwartek, 17 czerwca 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zakończenie roku szkolnego 2012 - 2013
 
   28 czerwca 2013 r. o godzinie 9.00 odbyło się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012-2013.
   Cała szkoła, a więc nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, uczniowie oraz ich rodziny stanęli na placu przed szkołą, by po raz ostatni przed wakacjami spotkać się we wspólnym gronie. Uczniowie klas szóstych z pocztu sztandarowego przekazali sztandar szkoły uczniom klas piątych. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za wytężoną pracę. Wyróżniono uczniów wzorowych oraz tych, którzy osiągnęli sukcesy, m.in. w sporcie czy w konkursach przedmiotowych. Po uroczystym apelu uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa.
   Ze smutkiem patrzyliśmy na klasy szóste, które, zapłakane, żegnały się po raz drugi z nauczycielami i z murami swojej szkoły. My jednak wiemy, że tak musi być, a nasz ponury nastrój rozświetla wizja przyszłych klas pierwszych, które za dwa miesiące zawitają w nasze progi.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

SUPERFOTORELACJA

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

 
STOPKA